Căutare Despre noi Cariere Termeni şi condiţii   Înregistrare Autentificare

Cariere

Despre ghid
Termeni şi condiţii
Cariere

Cauţi o echipă profesionistă?

Eşti o persoană:

  • dinamică
  • perseverentă
  • cu bune abilităţi de comunicare
  • experienta în domeniul marketingului şi al publicităţii

Vrei să faci parte din echipa Ghid Despre?
Trimite CV la e-mail: contact@ghiddespre.ro

Responsabilităţi/Beneficii:

  • Vânzare servicii de promovare online pe www.ghiddespre.ro
  • Menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi.
  • Creşterea portofoliului existent.
  • Încheierea contractelor.
  • Program flexibil de lucru cu maxim de seriozitate.
  • Se oferă comisioane din vânzări!

Anunt valabil în judeţele:

Alba - Arad - Arges - Bacau - Bihor - Bistrita-Nasaud - Botosani - Braila - Brasov - Bucuresti - Buzau - Caras Severin - Calarasi - Cluj - Constanta - Covasna - Dambovita - Dolj - Galati - Giurgiu - Gorj - Harghita - Hunedoara - Ialomita - Iasi - Ilfov - Maramures - Mehedinti - Mures - Neamt - Olt - Prahova - Satu Mare - Salaj - Sibiu - Suceava - Teleorman - Timis - Tulcea - Vaslui - Valcea - Vrancea